SETRA S 516 HD 53+2

SETRA S 431 DT 83+2

NOWY KONTRAKT Z FLIXBUSEM

MARZEC, 2019

Na tegorocznych Targach Warsaw Bus Expo 2019 w Nadarzynie, odbyła się uroczysta premiera przekazania pierwszych w Polsce autokarów Neoplan Skyliner. Tym samym dołączyliśmy do grona sieci Flixbus.  Uwieczniając tę ważną chwilę, prezes Zarządu MAN Truck & Bus Polska, Marc Martinez wręczył symboliczny klucz na znak naszej współpracy.

Film z wydarzenia

DWA NOWE AUTOKARY

MARZEC, 2019

Podpisaliśmy kontrakt z Flixbusem. Dzięki naszej współpracy, zwiększyliśmy nasze zdolności do przewozu osób – oferta wzbogacona została o dwa piętrowe Neoplany.

Nasze zielone Neoplany mają długość prawie 14 m, przy szerokości 2,55 m i wysokości 4 m. Posiadają komplet wszystkich systemów wspomagających pracę kierowcy i gwarantujących najwyższe bezpieczeństwo pasażerom. Do tego mamy miejsce dla osób niepełnosprawnych z szerokim, środkowym wejściem, Wi-Fi, ładowarki i komfortowe odstępy między fotelami. Łącznie piętro Neoplana zabiera na swoje dwa pokłady do 77 pasażerów +1+1.

 

OTWIERAMY NOWE POŁĄCZENIA

KWIECIEŃ, 2019

Flixbus to aktualnie największa platforma połączeń autobusowych w Europie, realizująca ponad 350 000 połączeń dziennie do 2000 destynacji w 29 krajach

Wszystkie autokary będą kursowały na linii Warszawa – Kraków – Budapeszt. Stąd na nowym autobusie znalazła się biało-czerwona okleina z zabytkami stolicy Małopolski. To ma podkreślać relację między Polską, „Flixem” i jego nowymi partnerami.

W dniu 22.01.2021r. otrzymaliśmy pomoc w formie Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kruczej 50.
Cały zespół Limes, Limes-Tour, Limes-Tour S.C jest wdzięczny za pomoc!